Фестиваль красоты состоялся!!!

фестиваль красоты, события ОрифлэймПізнавати нове, розширювати свої внутрішні горизонти, ділитися своїми знаннями, радіти й дарувати свою радість, натхнення іншим – цьому ми вчимося кожен день, працюючи в Оріфлейм. Вчимося бути відкритими, бути простими і щирими. І не дивно, люди до цього світла тягнуться. Світ відповідає на таку душевність взаємністю. Я отримую радість ще більшу, аніж ту, яку дарую, отримую знання ще цінніші за ті, якими  володію, я стаю впевненішою у собі, успішнішою, і поступово у мене з’являється все те, чого потребую в своєму житті.

 

фестиваль красоты, мероприятия

 

Мене якось запитували на сцені під час привітання консультантів з новими рівнями, яка цінність в Орійфлейм для мене є найвагомішою (що в роботі в Оріфлейм для мене найважливіше). Дуже просто і коротко. Я відповіла «взаємовідносини  з людьми». У цій роботі для мене людський фактор на першому місці, потім вже самореалізація, задоволення своїх амбіцій, процвітання в бізнесі, успіх… Мені необхідно відчувати важливість тієї справи, яку я роблю.  

Особливу важливість того, що ми робимо і куди йдемо я відчула в день краси разом з Оріфлейм. Цей день нічим не відрізнявся від інших для більшості людей, але для консультантів всієї України, я впевнена, він був особливим. Кожна команда кожного міста постаралася зробити своє власне свято краси, різної масштабності, гучності, з різними акцентами й цілями, чи то прагнучи розширити свою структуру, зміцнити свій бізнес, або згрупувати команду, зробити її ще дружнішою, чи примножити любителів косметики Орі. Поділитися важливою інформацією, як зберегти красу і здоров’я на довгі роки, відчути задоволення від того, що є консультантом успішної процвітаючої компанії. 

 

 

фестиваль красоты, мероприятия орифлэйм

фестиваль красоты, мероприятия орифлэйм, праздник

 

Нашій команді вдалося об’єднати  усе це в одне приємне дійство,  в яке було вкладено професіоналізм, творчість, креативність, і нашу щирість. Звичайним прохожим, молодим дівчатам та хлопцям, мамам із діточками, симпатичним бабусям та бадьорим дідусям у цей день щедро дарувались посмішки й по-оріфлеймовськи хороший настрій. Учасники отримували подарунки від компанії, маленькі сюрпризи і приємності та, головне, цінну інформацію про можливості зберегти красу та стати успішним в компанії Оріфлейм.

 

велнес и Орифлэйм

велнес и Орифлэйм

 

Ми - команда!!! Приєднуйся!

 

З нетерпінням чекаємо наступного свята  :)

Консультант по бізнесу Силенко Юлія